Co umíme

Ušetříme Vám čas i peníze.

Business aplikace

Hledáte řešení byznysových požadavků a současná krabicová řešení nestačí? Vytvoříme aplikaci šitou na míru zajetým firemním procesům.

Intranet

Navrhujeme a vytváříme bezpečné a intuitivní webové intranetové systémy, které respektují firemní politiku, firemní procesy i chování zaměstnanců.

API a integrace

Máte data v několika různých systémech a jejich transformace je administrativně náročná a chybová? Systémy propojíme a komunikaci zautomatizujeme.

ERP systémy

Zajišťujeme detailní analýzu firemních procesů a dodáváme komplexní informační systém šitý na míru, popřípadě vhodné krabicové řešení.

CRM systémy

Napřicházejte o své zákazníky vlivem nepřehledného toku informací. Dodáváme CRM systémy, které Vám pomohou udržet klienty, snížit výdaje a zvýšit výnosy.

Business Intelligence

Ztrácíte se ve firemních datech? Analytické a reportingové nástroje Vám zajistí nadhled a pomůžou s rychlejším a efektivnějším rozhodováním.

Datové sklady

Navrhujeme a vytváříme moderní datové sklady, tržiště a dimenzionální modely. Pracujte s daty na všech úrovních pomocí strojového učení a umělé inteligence.

Digitalizace

Zanalyzujeme Vaše firemní procesy a navrhneme optimální postupy jejich transformace do digitálního prostředí. Zvýšíme efektivitu a snížíme chybovost.

Automatizace

Věnujte se důležitým oblastem Vašeho podnikání a rutinní činnosti nechte dělat stroje. Vytváříme moderní automatizační nástroje, které šetří čas i peníze.

Co umíme

Na internetu budete vidět.

Firemní weby

Firemní web reprezentuje Vaši firmu na internetu, měl by být proto vymazelný do posledního puntíku. Víme, jak na to.

E-shopy

Česká republika je celosvětovou jedničkou v počtu e-shopů na obyvatele. Dokážeme Vás dostat před konkurenci.

Portálová řešení

Potřebujete zakaznický portál, robustní webový magazín nebo jiné řešení šité na míru? Pomůžeme Vám.

Co umíme

Dostaneme Vás do mobilních telefonů i hodinek.

Nativní aplikace

Je pro Váš byznys mobilní aplikace stěžejní? Vytváříme nativní mobilní aplikace pro platformy iOS i Android.

Hybridní aplikace

Potřebujete mobilní aplikaci pro několik platforem? Zabýváme se vývojem aplikací v jazycých Flutter, React Native i Ionic.

In-browser aplikace

Hledáte vhodné multiplatformní řešení pro jednodušší aplikaci? Připravíme pro Vás progresivní webovou aplikaci.

Co umíme

Váš produkt či službu budeme hýčkat.

Cloudové prostředí

Zajišťujeme provoz v platformách AWS, GCP a Azure. Požadavky na provoz přímo z České republiky plníme ve spolupráci s špičkami v oboru.

VPS

Hledáte odborníky na správu virtuálního privátního serveru? Zajistíme analýzu technické specifikace, konfiguraci, správu i monitoring.

Migrace

Stěhujete web, aplikaci nebo jen data? Pomáháme s migrací v cloudových i on-premise prostředích. S námi se o ztrátu dat bát nemusíte.

Transformace

Provádíme detailní analýzy zavedených firemních procesů a navrhujeme optimální postupy pro plynulou digitální transformaci.

Automatizace

Jsou náklady na DevOps příliš vysoké a činnosti zdlouhavé či dokonce chybové? Navrhujeme automatizované vývojové cesty (pipelines), které šetří čas i peníze.

Monitoring

Potřebujete vědět, že jsou Vaše služby dostupné a na potížíe reagovat okamžitě? Nabízíme monitoringové i supportní služby v režimu 24/7.

Co umíme

Dáme vaší značce tvář.

User Experience

Ztrácí se Vám zákazníci a nevíte kam? Konverzí málo a obchodní cíle nesplněné? Vypracujeme UX analýzu a navrhneme vhodné optimalizace.

User Interface

Vhodné uživatelské rozhraní je klíčové pro úspěšnost webu, e-shopu i aplikace. Pomůžeme Vám s návrhem rozhraní, které si uživatelé zamilují.

Packaging

Říká se, že obal prodává. A my s tím zcela souhlasíme. Navrhujeme nejen obalované materiály, které Vašim produktům vdechnou život.

Brand Identity

Dáme Vaší firmě tvář, která Vás odliší od konkurence, pomůže se zapamatovatelností značky a budováním důvěry.

Photography

Rádi pro Vás nafotíme produkty, firemní prostory nebo událost. Dle povahy využijeme vlastní ateliér nebo přijedeme přímo k Vám.

Marketing design

Pořádáte koncert, výstavu nebo jinou událost? Potřebujete polepit auto, dárkoviny pro své zákazníky nebo nové vizitky? Pomůžeme Vám.