Posuňte své podnikání o kousek blíže vašim zákazníkům pomocí mobilní aplikace na míru. 

Ve Valmii pro vás zrealizujeme vývoj od začátku do konce. Kromě tvorby mobilních aplikací pro koncové klienty vyvíjíme i firemní aplikace, které zefektivní procesy ve výrobních provozech, skladech, či na prodejnách.

Chci mobilní aplikaci

Proč mobilní aplikace na míru od Valmia?

Vývoj od A do Z

Vaši mobilní aplikaci zrealizujeme na klíč včetně grafického zpracování a v případě aplikací do provozu také včetně hardware, jako jsou tablety, čtečky nebo skenery.

Technologie dle potřeb zákazníka

Chceme, aby vám vaše aplikace přinesla kýžený byznysový úspěch, ať už se jedná o zvýšení prodejů, nebo efektivnější provoz. Tomu přizpůsobujeme výběr technologie.

Mobilní aplikace s 5letou zárukou

Protože k vývoji přistupujeme s maximální pečlivostí a prioritou je u nás kvalita předaného řešení, za výsledkem si stojíme. Na aplikace vám proto dáváme 5letou záruku.

Získat nabídku

Naši klienti

Chcete svým zákazníkům nabídnout alternativní formu přístupu k jejich službě či produktu, potřebujete zjednodušit a zefektivnit konkrétní firemní procesy nebo řešíte otázku vzdáleného přístupu do svých systémů?

Máme za sebou více než 11 let zkušeností s vývojem a na kontě úspěšné projekty, které pomohly našim klientům byznysově růst.

Jak to u nás chodí?

1.

První schůzka

Na základě vaší poptávky si s vámi domluvíme online/osobní setkání, na kterém si zodpovíme základní otázky, abychom věděli, proč aplikace vzniká a pro koho je určená. Pokud se jedná o aplikaci do provozu, je pro nás ideální provoz rovnou navštívit.

2.

Analýza a kalkulace

Následně provedeme analýzu, připravíme obecný návrh řešení s indikativní nabídkou a harmonogramem a kalkulaci. Celý projekt vývoje aplikace rozdělíme přehledně na etapy, které se následně postupně realizují.

3.

Projekt

Jakmile si analýzu, kalkulaci a harmonogram vzájemně schválíme, vytvoříme projekt, který rozdělíme na termínované etapy a úkoly.

4.

Realizace

Při realizaci s vámi spolupracujeme a validujeme průběžné výstupy. Díky tomu, že jste s průběhem seznamováni od začátku, můžete poskytnou zpětnou vazbu na první výstupy. Takový postup se nám osvědčil jako transparentní a pro klienty nákladově efektivnější.

4.

Fáze po fázi

Vývoj dělíme do fází – a má to svůj důvod. Vaši aplikaci můžeme po dílčích úkonech (po fázích) testovat, auditovat a validovat. Všechny strany tak ví, že se postupuje správným směrem.

6.

Před spuštěním

Než spustíme aplikaci v ostrém provozu, proškolíme všechny osoby, které budou s aplikací pracovat, připravíme strategii monitoringu a zálohování. Nezapomínáme ani na scénáře pro řešení krizových situací.

7.

Ostrý provoz a následná podpora

O vaši aplikaci se staráme i po spuštění. V případě jakékoliv další budoucí rozsáhlejší spolupráce postupujeme stejně jako při samotném vývoji – vytvoříme projekt, rozfázujeme ho a pak postupujeme dle plánu.

Kolik stojí vývoj mobilní aplikace na míru?

Naší prioritou je vždy individuální přístup – i proto je kalkulace vždy na míru konkrétnímu projektu. U mobilních aplikací nicméně začínají ceny na 100 000 Kč bez DPH. V případě jednoúčelových aplikací do provozu může být cena nižší.

Získat kalkulaci mobilní aplikace