Vytvoříme pro vás funkční podnikové systémy na míru, které budou respektovat a plně reflektovat vaše nastavené firemní procesy.

Naší prioritou je vám pomoci zefektivnit a zautomatizovat podnikání, ale nezapomínáme ani na koncové uživatele – pro ty děláme podnikové systémy maximálně přívětivé.

Potřebuji podnikový systém

Proč podnikové systémy na míru od Valmia?

Vývoj podnikových systémů dle specifických požadavků

Ať už máte systém, který vám nevyhovuje, protože je zastaralý, či drahý na provoz, nebo zatím žádný systém nemáte, pomůžeme vám díky našemu individuálnímu přístupu a expertíze najít řešení, které bude opravdu na míru.

Volba technologie na míru

Každý web je samostatný projekt a samostatná výzva. Tomu odpovídá i náš přístup. Při hledání vhodných technologií reflektujeme vždy vaše byznysové potřeby a cíle.Hledáme pro vás způsoby, jak zajistit efektivní provoz. Využíváme automatizace s cílem snížit administrativní zátěž a minimalizovat chybovost. Využíváme AI a pro rapidní prototyping a validování byznys požadavků low-code/no-code platformy.

Integrace s vašimi systémy

Podnikové systémy musí být kompatibilní se všemi ostatními systémy, které ve firmě používáte – účetními, skladovými či jinými interními systémy. Díky našim zkušenostem umíme nástroje integrovat a zajistit bezproblémový provoz.

5letá záruka

Na naše řešení poskytujeme nadstandardní 5letou záruku.

Získat nezávaznou kalkulaci

Naši klienti

Potřebujete zefektivnit/digitalizovat/automatizovat firemní procesy? Je váš aktuální systém příliš drahý na provoz či zastaralý nebo zatím žádný nemáte? Chcete podnikový systém pro vysoký počet uživatelů nebo systém, který bude možné provozovat na vlastním serveru? A nebo chcete mít vše maximálně pod kontrolou? Jste tu správně.

Máme za sebou více než 11 let zkušeností s vývojem a na kontě úspěšné projekty, které pomohly našim klientům byznysově růst.

Jak to u nás chodí?

1.

První schůzka

Na základě vaší poptávky se domluvíme na online nebo osobní schůzce, kde probereme základní otázky a vaše cíle. Klíčové je pro nás pochopit současný stav a jakého výsledku si přejete dosáhnout.

2.

Start iteračního procesu

U vývoje podnikových systémů začínáme s iteracemi hned na počátku spolupráce, což nám umožňuje detailní přípravu a prezentaci všech možných řešení, která mohou vaše podnikání posunout kupředu. Vyvíjíme systémy, které respektují nastavené firemní procesy.

3.

Předběžná analýza, odhad nákladů a návratnosti

Po vzájemném odsouhlasení analýzy, kalkulace a harmonogramu vytvoříme projekt, který rozdělíme na termínované etapy (pokud je potřeba) a úkoly.Následně provedeme analýzu a připravíme základní návrh řešení, který zahrnuje orientační kalkulaci a harmonogram aktivit. Projekt rozdělíme do jednotlivých fází. Preferujeme agilní přístup, kdy se celý proces provádí po dílčích krocích a i cena se upřesňuje postupně.

4.

Projekt

Po společném schválení analýzy, kalkulace a harmonogramu vytvoříme projektový plán, který rozdělíme na jednotlivé fáze.

5.

Realizace

Spolupráce s vámi je během realizace zásadní. Dohodneme se na frekvenci kontroly průběžných výstupů. Pravidelnou zpětnou vazbou od vás můžeme zajistit transparentnost a optimalizovat náklady

6.

Fáze po fázi

Celá spolupráce i samotný vývoj podnikového systému probíhá ve fázích, což umožňuje efektivní testování, audit a validaci. Tento proces zajišťuje, že všechny strany mají přehled o postupu a že vývoj směřuje k vaší spokojenosti s výsledkem.

7.

Před spuštěním

Před ostrým provozem podnikového systému je nutné provést několik klíčových kroků –  realizovat školení zainteresovaných zaměstnanců, připravit strategie monitoringu a zálohování a také nachystat plány pro řešení krizových situací.

7.

Provoz, rozvoj a podpora

Podpora z naší strany pokračuje i po spuštění podnikového systému. Při jakékoliv budoucí spolupráci postupujeme stejně jako při vývoji – vytvoříme projekt, rozdělíme jej do fází a realizujeme dle plánu.

Kolik stojí vývoj podnikového systému na míru?

Vývoj podnikového systému na míru je velmi individuální záležitostí. Obecně lze říci, že cena podnikového systému začíná na cca 200 000 Kč bez DPH. Využíváme moderní postupy a technologie založeným na AI, aby i náročné podnikové systémy na míru byly ekonomicky výhodné.

Získat kalkulaci