Vyvíjíme funkční, spolehlivé a flexibilní portálová řešení, která uspokojí i velmi individuální požadavky. K projektům přistupujeme agilně. Naším cílem je dodat spolehlivé řešení, které poroste společně s vaším podnikáním.

Poptat portálové řešení

Proč portálová řešení na míru od Valmia?

Kompletní vývoj portálových řešení

Díky 11leté zkušenosti s vývojem a spolupráci s ověřenými partnery můžeme  nabídnout komplexní portálová řešení a plnit i velmi specifické požadavky. Naše reference zahrnují úspěšná portálová řešení.

Individuální přístup při volbě technologií

Při výběru technologií pro portálové řešení zohledňujeme vaše obchodní potřeby a cíle. Snažíme se nalézt to, které bude nejefektivnější pro váš provoz. Využíváme automatizace, abychom minimalizovali administrativní zátěž a chybovost.

Integrace s existujícími systémy

Díky našim zkušenostem s širokou škálou systémů dokážeme zajistit hladkou integraci vyvíjeného portálového řešení s vašimi oblíbenými podnikovými aplikacemi.

5letá záruka

Na portálová řešení poskytujeme nadstandardní 5letou záruku.

Získat nezávaznou nabídku

Naši klienti

Máte ve svém produktovém portfoliu online produkt či službu a potřebuje je zpřístupnit zákazníkům? Nabízíte offline služby, pro které hledáte možnost online přístupu? Nebo zkrátka chcete růst a potřebujete řešení, které poroste s vámi?

Máme za sebou více než 11 let zkušeností s vývojem a na kontě úspěšné projekty, které pomohly našim klientům byznysově růst.

Jak to u nás chodí?

1.

První schůzka

Na základě vaší nezávazné poptávky se domluvíme na online/osobní schůzce. Zde si ujasníme základní otázky a společně načrtneme hrubou specifikaci portálového řešení a prodiskutujeme podmínky či omezení pro jeho provoz.

2.

Analýza a kalkulace

Jakmile získáme potřebné informace, připravíme základní návrh řešení s orientační kalkulací a časovým harmonogramem. Projekt rozdělíme do etap, které budeme postupně realizovat.

3.

Projekt

Po schválení analýzy, kalkulace a harmonogramu vytvoříme podrobný projektový plán. Tento plán rozdělíme na časově ohraničené etapy a konkrétní úkoly.

4.

Realizace

Během vývoje s vámi úzce spolupracujeme. Od začátku sledujete vývoj a poskytujete zpětnou vazbu na první výstupy. Díky tomu můžeme včas provádět potřebné úpravy, což zvyšuje efektivitu a snižuje náklady.

5.

Postupný vývoj

Rozdělení projektu do fází nám umožňuje efektivně testovat, auditovat a validovat každou část předtím, než postoupíme dále. Tímto způsobem máme jistotu, že portálové řešení postupuje správným směrem.

6.

Před spuštěním

Před uvedením do provozu je nutné provést několik klíčových kroků – školení zaměstnanců, kteří budou s portálovým řešením pracovat, přípravu monitoringu, strategii zálohování a plány pro krizové situace.

6.

Provoz, rozvoj a podpora

Spuštěním portálového řešení naše spolupráce nekončí. Poskytujeme i následnou podporu a péči o projekt. Pokud se v budoucnu rozhodnete pro další spolupráci, opět vytvoříme nový projekt, rozdělíme jej na fáze a pokračujeme podle plánu.

6.

Nadstandardní 5letá záruka

Na naše řešení poskytujeme nadstandardní 5letou záruku.

Kolik stojí vývoj portálového řešení na míru?

Vývoj portálového řešení na míru vašemu podnikání je velmi individuální záležitostí. Vyvíjíme řešení, která jsou různě velká a náročná. Můžeme ale říci, že ceny začínají od 100 000 Kč bez DPH.

Získat kalkulaci na míru