Vytvoříme pro vás funkční a spolehlivé webové aplikace na míru. Naše aplikace zefektivní a zautomatizují vaše interní firemní procesy a navíc jsou uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné, i když zahrnují mnohdy velmi pokročilé funkce.

Poptat webovou aplikaci

Proč webové aplikace na míru od Valmia?

Tvorba webové aplikace od A do Z

Vyvíjíme webové aplikace na klíč a umíme se postavit čelem k velmi specifickým požadavkům. Nepomáháme si “krabicovými řešeními”. Vyvíjíme webové aplikace od píky a agilně. Dodáváme robustní aplikace, které jsou spolehlivé, stabilní a flexibilní.

Individuální přístup a výběr technologií

Při hledání technologie pro webovou aplikaci reflektujeme vaše byznysové potřeby a cíle. Hledáme cesty k efektivnímu provozu a využíváme automatizace s cílem snížit administrativní zátěž a chybovost.

Integrace s vašimi systémy

Uvědomujeme si, že si aplikace musí rozumět se všemi vnitropodnikovými systémy. Díky našim zkušenostem s velkou řadou systémů umíme nástroje/služby integrovat a zajistit bezporuchový provoz.

Webové aplikace s 5letou zárukou

Stojíme si za výsledky své práce a na webové aplikace dáváme 5letou záruku.

Poptat cenu aplikace

Naši klienti

Potřebujete zefektivnit/digitalizovat/automatizovat firemní procesy? Máte ve svém produktovém portfoliu produkt či službu, kterou nabízejí v online prostředí? Chcete růst a potřebujete řešení, které poroste s nimi?

Máme za sebou více než 11 let zkušeností s vývojem a na kontě úspěšné projekty, které pomohly našim klientům byznysově růst.

Jak to u nás chodí?

1.

První schůzka

Na základě vaší poptávky se domluvíme na online nebo osobní schůzce, kde zodpovíme základní otázky, identifikujeme aktuální situaci a očekávaný/žádoucí stav.

2.

Start iteračního postupu

U webových aplikací začínáme s iteračním postupem hned od prvních kroků spolupráce. Nezbytnou součástí je totiž detailní příprava. Jsme tak schopni vám prezentovat všechny možnosti, které vaše podnikání posunou dál.

3.

Dílčí analýza a kalkulace

Poté provedeme dílčí analýzu a připravíme obecný návrh řešení, který obsahuje indikativní nabídku, kalkulaci a harmonogram aktivit. Celý projekt rozdělíme dle rozsahu na etapy

4.

Projekt

Po vzájemném odsouhlasení analýzy, kalkulace a harmonogramu vytvoříme projekt, který rozdělíme na termínované etapy a úkoly.

5.

Realizace

Během realizace společně průběžně validujeme výstupy. Díky pravidelnému informování o postupu můžete od začátku poskytovat zpětnou vazbu. Tento přístup nám umožňuje udržet transparentnost a optimalizovat náklady.

6.

Fáze po fázi

Vývoj aplikace rozdělujeme do jednotlivých fází z důvodu efektivního testování, auditingu a validace. Tento přístup zajišťuje, že všichni zúčastnění mají přehled o tom, že vývoj aplikace probíhá ku spokojenosti klienta.

7.

Před spuštěním

Před uvedením aplikace do provozu je nutné provést několik důležitých kroků – proškolit vaše zaměstnance, kteří budou aplikaci používat, připravit strategii monitoringu a zálohování a plány pro případné řešení krizových situací.

7.

Provoz, rozvoj a podpora

Aplikace je spuštěna do ostrého provozu. I poté pokračujeme v podpoře. V případě jakékoliv budoucí spolupráce postupujeme stejným způsobem jako při vývoji – vytvoříme projekt, rozdělíme jej na fáze a postupujeme podle plánu.

Kolik stojí vývoj webové aplikace na míru?

Vývoj webové aplikace na míru je velmi individuální záležitostí a nelze proto obecně odhadnout cenu. Vyvíjíme aplikace, které jsou různě velké a náročné.

Získat kalkulaci