Web prodává. Navrhneme a vytvoříme pro vás firemní či brandový web na míru, který padne do oka návštěvníkům a díky optimalizaci zaujme i vyhledávače

Tvoříme weby, které skutečně fungují. Pečlivě s vámi zkonzultujeme vaše představy a byznysové cíle. Poté jim přizpůsobíme technické řešení. Ať už chcete web jako „online vizitku“, nebo jako generátor nových obchodních příležitostí, najdeme optimální řešení pro váš byznys.

Chci web, co prodává

Proč web na míru od Valmia?

Tvorba webu od A do Z

Jsme experti na technická řešení. Weby ale dodáváme „na klíč“. Máme síť ověřených partnerů z řad grafických studií, marketingových a PR agentur, s jejichž pomocí doladíme web k dokonalosti po všech stránkách.

Individuální přístup a výběr technologií

Každý web je samostatný projekt a samostatná výzva. Tomu odpovídá i náš přístup. Při hledání vhodných technologií reflektujeme vždy vaše byznysové potřeby a cíle.

Kvalita na prvním místě

Jsme experti na technická řešení. Weby ale dodáváme „na klíč“. Máme síť ověřených partnerů z řad grafických studií, marketingových a PR agentur, s jejichž pomocí doladíme web k dokonalosti po všech stránkách.

Dlouhodobá péče

O námi vytvořené weby se dlouhodobě staráme. Řešíme s vámi další vývoj i následnou podporu. Weby také hostujeme a vám odpadají starosti s provozem.

5letá záruka

Na naše weby poskytujeme nadstandardní 5letou záruku.

Získat kalkulaci webu

Naši klienti

Chcete svoji webovou prezentaci přesně odpovídající jejich představám? Máte vysoké požadavky na grafické zpracování a potřebují proto grafický návrh na míru?

Máme za sebou více než 11 let zkušeností s vývojem a na kontě úspěšné projekty, které pomohly našim klientům byznysově růst.

Jak to u nás chodí?

1.

První schůzka

Na základě vaší poptávky si s vámi domluvíme online/osobní setkání, na kterém si zodpovíme základní otázky a definujeme cíle. Potřebujeme vědět, proč web vzniká, koho má oslovit a jaké byznysové cíle jeho prostřednictvím sledujete.

2.

Dílčí analýza a kalkulace

Po úvodní konzultaci provedeme dílčí analýzu a připravíme obecný návrh řešení, který obsahuje indikativní nabídku, harmonogram aktivit a kalkulaci. Celý projekt rozdělíme dle rozsahu na jednotlivé etapy, které následně realizujeme krok za krokem. U webů si ale často (v 80 % případů) vystačíme s jednou etapou.

3.

Projekt

Po vzájemném odsouhlasení analýzy, kalkulace a harmonogramu vytvoříme projekt, který rozdělíme na termínované etapy (pokud je potřeba) a úkoly.

4.

Realizace

Během realizace je klíčová spolupráce s klientem – s vámi. Pracujeme agilně a iteračně. Dohodneme se, jak často budeme validovat průběžné výstupy.

5.

Před spuštěním

Před spuštěním webu je nutné provést několik důležitých kroků – proškolit vaše zaměstnance, kteří budou s webem pracovat, připravit strategii dohledu a zálohování. Také připravíme plány pro případné řešení krizových situací.

6.

Ostrý provoz a následná podpora

I po spuštění webu pokračujeme v podpoře. V případě jakékoliv budoucí rozsáhlejší spolupráce postupujeme stejným způsobem jako při vývoji – vytvoříme projekt, rozdělíme jej na fáze a postupujeme podle plánu.

Kolik stojí tvorba webu na míru?

Startovací cena webu na míru je 40 000 Kč bez DPH. Cena velmi náročného webu, u kterého je třeba řešit například širokou škálu publikovaného obsahu, může být vyšší.

Získat kalkulaci webu