Spolupráci se společností Valmia považujeme za výjimečnou ve srovnání s jinými dodavateli služeb a produktů. Jsou rychlí, okamžitě reagují na podněty a požadavky, a to i o víkendu nebo večer. Cenu za jejich služby považuji plně adekvátní kvalitě jejich výstupu a přístupu.

David ChromecPlatforma pro spoření do zlata Golden House

Na výběru správného partnera v oblasti vývoje software jsme kladli značný důraz. Po více než roční spolupráci mohu říct, že Valmia byla dobrá volba. Valmia dokáže pochopit naší potřebu v „non-IT“ řeči. Nad problémy přemýšlí komplexně a sami přichází s nabídkami možných řešení.

Viktor GuthPrvní česká online platforma na stěhování Stěhuju.cz

Spolupracovali jsme na různých výzvách a Martin vždy přispíval svou kreativitou a inovativností. Spolu s jeho týmem byl pro naše podnikové i výrobní potřeby schopen navrhnout a realizovat efektivní a moderní softwarová řešení.

Michal ZaydlarAutomatizace a robotizace Bidfood Opava

Ve firmě Valmia jsme našli spolehlivého a flexibilního partnera, od kterého jsme dostali mnohá doporučení týkající se výstavby a provozu webových stránek. S Valmií jsme fungování našeho webu nastavili na profesionální úroveň.

Eva ČeganováSíť webů Čegan

Dnes již po několikaleté zkušenosti s odstupem času můžeme s klidným svědomím říct, že vybrat si na společné projekty firmu Valmia pod vedením Martina, byla jednoznačně dobrá volba. Musíme ocenit především profesionální a individuální přístup ke každému zprojektů, zodpovědně a rychlé řešení každého problému a také vysokou míru odborné znalosti v oboru.

Jiří KantorKantors Creative Club

Díky Martinovi a jeho týmu v tyto dny finalizujeme několik projektů. Když jsme hledali dodavatele softwarových řešení, rozeslali jsme několik stejných poptávek. Rozdíly v reakcích byly obrovské. Právě chuť pochopit zadání, dostat se do hloubi složité problematiky a najít řešení zarozumné investice bylo jednoznačným rozhodnutím pro jejich výběr. Přeji jí, aby si tyto hodnoty a přístup udržela i nadále.

David PřikrylKeting

S firmou Valmia a zejména Martinem, který je vždy připraven na moje dotazy a řešení mých problémů maximálně do druhého dne, jsem velice spokojena.

Pavla PittnerováTělovýchovná jednota Valašské Meziříčí

Martin a jeho tým mají vysoké pracovní nasazení, jsou flexibilní, do každého projektu dokáží v nést skvělé vlastní podněty. Ale hlavně, jsou féroví.

Martin VčelkaBez agentur

Spolupráce s Martinem je ukázková. Vzhledem k mé časové vytíženosti spolu komunikujeme telefonicky, žádné dlouhé emaily. Termínově velmi flexibilní, cenově přijatelné. Naši spolupráci budeme jistě dále rozvíjet. Čeká nás ještě hodně práce s naším webem, ale spolu to jistě zvládneme skvěle.

Ondřej ČápYes interier

Měl jsem možnost spolupracovat s Martinem a jeho týmem při kompletním zastřešení projektu Musart. Spolupráce byla nejen profesionální, ale také velmi příjemná. Martin a jeho tým projevili vysokou odbornost a zkušenosti, komunikace byla rychlá a efektivní.

Jarek HrabovskýMusart

Když jsme v roce 2015 spouštěli náš projekt, netušili jsme, kdo nám vybuduje moderní web se všemi požadavky, které jsme měli na informační portál s prémiovým obsahem. Do cesty nám štěstěna osudu přihrála společnost Valmia v čele s Martinem. Již po první osobní schůzce jsme měli jasno, že zakázku zadáme jim. Martin zpracoval přesně naše požadavky a sám připomínkoval velmi pádně veškeré detaily. Dílčí komunikace s Martinem byla konstruktivní, rychlá, časový harmonogram naší spolupráce byl splněn. Nesporným kladem bylo také jednání o celkovém rozpočtu a ceně, která byla dodržena. Jsme rádi, že jsme se stali zákazníkem společnosti Valmia, jejichž služby dodneška využíváme. Když jsme chtěli náš projekt povýšit o mobilní aplikaci, byla naše volba jasná. Prožili jsme opět jen pozitivní zkušenost. Dovolím si tvrdit, že zaty roky spolupráce vznikl mezi mou osobou a Martinem přátelský vztah.

Martin NěmecValašský Fotbal